28 października 2016

Poczta

Dzień dobry, groszki.
To wprawdzie nie nowy rozdział, ale informacja o zawieszeniu też nie, więc możecie spać spokojnie. Wszystko sprowadza się do tego, że wolę dodawać tego typu posty niż zwracać się do Was w notce odautorskiej pod rozdziałem bądź w kolumnie, bo jest wtedy większe prawdopodobieństwo odzewu. Przejdźmy wreszcie do sedna.
Po pierwsze, chciałam Was poinformować, że, po długim oczekiwaniu, już niedługo będziecie mogli korzystać ze streszczeń rozdziałów w odpowiedniej zakładce. Myślę, że to dobry sposób, by sobie coś przypomnieć, utrwalić. No i, nie da się ukryć, niektóre rzeczy trudno zrozumieć, więc takie podanie na sucho może być pomocne.
Po drugie, niedługo urodziny blożka, a, jak już niektórzy wiedzą, coś na tę okazję szykuję. Zbieram więc pomysły na miniaturki. Mam już kilka swoich, ale każda sugestia się przyda. Na pewno spodziewajcie się crossovera… Kici i Niósł ślepy kulawego. Milan i Marcel… może być ciekawie.
Po trzecie, chciałabym się zorientować, ile ewentualnie osób byłoby chętnych na wzięcie udziału w konkursie, jeśli wszystko polegałoby na napisaniu krótkiego opowiadania, chociażby lekko opierającego się o kanon Kici. Nie oczekuję deklaracji i zapewnień. Chcę się tylko zorientować, czy taki konkurs ma w ogóle sens.
Po czwarte, możecie sami zgłaszać propozycje co do noty urodzinowej. Będę wniebowzięta.
Po piąte, rozdziały mogą być dodawane rzadziej i oddawane mało, umm... dokładnej korekcie, gdyż ostatnio mam mocno ograniczony czas przez konkursy kuratoryjne, na które trzeba sporo wkuwać i czytać. Do końca listopada wszystko powinno wrócić do normy.
Trzymajcie się. 

8 komentarzy:

 1. Konkurs, konkuuuuurs!
  "Nareszcie przyszedł czas żeby się określić!" - Lord Voldemort.
  Cóż nawet jeśli...i tak nic nie wygram xd
  Ja bym była zachwycona takim konkursem, tylko sama nie wiem czy bym się wyrobiła. Z niecierpliwością czekam na te niespodzianki ^^
  Mi to się marzy taki krótki filmik dot. Fabuły. Wydaje mi się ze było coś takiego na Cordragon
  Huuug ♡

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko Ty potrafisz rzucać w komentarzach cytatami Lorda Voldemorta.
   Koniecznie musisz wziąć udział, ha. Nie ma innej opcji. Żadnej presji, ale nie wyobrażam sobie tego konkursu bez Twojej pracy.
   To znaczy zwiastun?
   *przytulamy

   Usuń
 2. Hej :) moje pomysły na miniaturki już znasz, więc nie będę się powtarzać. W konkursach tego typu nie brałam jeszcze udziału. Zawsze jednak musi być ten pierwszy raz, więc o ile byłoby trochę czasu, to może i spróbowałabym coś skrobnąć. Jakiś ogólny temat podasz, o czym chciałabyś przeczytać, czy może dowolność?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hej. :) Pamiętam, pamiętam, na pewno coś wykorzystam. Strasznie się cieszę. Dowolność oczywiście, ale jeszcze więcej o zasadach napiszę w poście urodzinowym.

   Usuń
 3. Pomyliłaś numerację :D Masz dwa razy "Po trzecie" :P (Wybacz, lubię się czepiać ^^)
  Bardzo podoba mi się ten pomysł ze streszczeniami. Jeszcze na żadnym blogu się z nim nie spotkałam i czekam z niecierpliwością.
  Wiem coś na temat kuratorów - masakra. Szczególnie jak się przejdzie z 5 na raz i trzeba kuć ile wlezie z różnych przedmiotów jednocześnie :/ Trzymam kciuki, żeby poszło Ci jak najlepiej.
  Wpadłam tu z dwóch powodów:
  1) Nie olałam Twojego bloga i nadal mam zamair przeczytać wszystko i skomentować, ale im dłużej nadrabiam zaległości (nie było mnie przez 4 miesiące!!!) tym więcej mi się ich orbi. MASAKRA
  2) Zapraszam na nowy rozdział do siebie:
  https://naprzeciw-przeznaczenia.blogspot.com
  POZDRAWIAM!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Żadne to czepianie. Dzięki, poprawię.
   Ech, dziękuję.
   Oczywiście, ja sama mam mnóstwo zaległości, w tym i u Ciebie.
   Także pozdrawiam. :)

   Usuń
 4. "ale informacja o zawieszeniu" - Gdy to przeczytałam, to normalnie załamka. Świetna i udana gra słów :) Czekam na kolejny, a wieczorkiem, takim późnym, prawie nocnym, siądę do komentowania tego co już przeczytałam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hah. Kontekst jest bardzo istotny... Nie mogę się doczekać. :)

   Usuń

Komć – głask dla psa. :)

Archiwum bloga

Obserwatorzy

Kaolia Sidereum Graphics
Kredyty Grafika
Obrazek